Kontakty

Přidejte se k nám!

Přidejte se k odporu a postupně se budete dozvídat víc…
Když nám o sobě vyplníte více informací, můžeme se na vás v případě potřeby lépe obrátit a informovat vás o dění okolo Zlatého špendlíku.

Technická informace: Data jsou uložena v lokální dedikované databázi pouze pro tento účel, v počítači mimo běžný hosting a není přístupná zvenku žádným způsobem.

Přidejte si náš email info@zlatyspendlik.cz do výjimek pro hodnocení hromadných mailů aby naše maily s informacemi nezapadly do hromadných / spam složek. Snažíme se vždy optimalizovat před odesláním, ale jistota je jistota 🙂

 

info@zlatyspendlik.cz

Vyplněním formuláře a jeho odesláním nám dáváte jednoznačný souhlas s uložením uvedených informací do naší databáze a zároveň souhlasíte s přijímáním informačních emailů souvisejících s činností skupiny “Zlatý špendlík”. Tento souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, zasláním zprávy na email info@zlatyspendlik.cz, v subjektu: ODSTRANIT nebo klikem na přijatý email, kde je link pro odhlášení. Link pro odhlášení je v každém zaslaném mailu na jeho konci viditelně označený. Vaše informace nebudou nikdy postoupeny dalším stranám ani využity jiným způsobem, než je uvedeno výše.
Správce dat je Skupina "Zlatý špendlík". Veškeré dotazy ohledně zpracování dat zasílejte na info@zlatyspendlik.cz.
Zpracování osobních údajů upravuje zejména nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických sobo v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) („GDPR“)
Přesunout se na začátek